Canöz İnşaat

Moloz Atımı firması olan Canöz İnşaat olarak 2000 yılından beri moloz atımı ve yıkım kırım sektörünün içindedir. Ve çuvallı moloz, çuvalsız moloz, toprak moloz, çatı katı moloz, bodrum molozukattan moloz her türlü moloz atımı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca her türlü yıkım kırım faaliyetleri içinde firmamız Canöz İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Moloz Hattı

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere iki yakaya da temiz işçilik, kaliteli ve en ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İşini yaptığımız 10 müşteriden 9’u memnundur. Ayrıca 7/24 hizmet vermekteyiz.

Canöz İnşaat sizlere titiz ve temiz çalışan ekibimiz ile sizlerin her hangi bir işinizi halletiyoruz.İstanbulda milyonlarca eskiyen bina, inşaat, yapı, işyeri, ofis, yaşadığımız evdeki odalar, banyo, mutfak, tuvalet gibi yerler zamanla deforme olur, beklenmedik arızalar açabilir yada sıkılır yenileme ihtiyacı duyarız. İşte tümbu yapısal alanlardaki yerlere Tadilat & Dekorasyon yapılırken yıkım kırım işlerinede ihtiyaç duyulmakta birçok duvar-yer kırılarak elden geçmektedir. Örneğin binanızın cephe sıvaları, banyonuzun fayansları, mutfağınızın eski tezgah evyesi, mutfağın dolabı, genelde sık yaptırdığınız işyerinizin ofisinizin tadilatından çıkan çöpler, alçı sıva atıkları, alçıpan parçaları, Fabrikalarda, Hastanelerde, Okullarda, Kamusal yerlerde zemin kırımları (şap sökümü, betom kırma), Çatılardaki tamir & yenilemenin sonucu olusan atıklar vs… Tüm bu saydığımız işlerden sonra molozlar oluşmaktadır. Bunları aldırmak için moloz atımı araçlarına veya firmasına ihtiyacınız olacaktır. Kurmuş olduğumuz moloz toplama servisi diğer adıyla moloz atımı 7/24 hizmet verebilecek alt yapısı & elemanlarıyla moloz sektöründe ihtiyaçlarınızı eniyi şekilde karşılayacak, diger moloz firmalarından daha güçlü..

Canöz Moloz hattı…

 0535 778 3209‬